Премини към съдържание

Форуми

  1. Mitsubishi Fan Club Bulgaria

    1. За Mitsubishi

      Всичко за автомобилите Mitsubishi. Въпроси, отговори, дискусии.

      28.3k
      мнения
    2. Извън темата

      Тук се разискват странични теми несвързани с автомобилната марка Мицубиши.

      19.9k
      мнения
  2. Моделите на Mitsubishi

    1. 13.8k
      мнения
    2. 21.3k
      мнения
    3. 20.7k
      мнения
    4. 62.9k
      мнения
    5. 9.5k
      мнения
    6. 21.3k
      мнения
    7. 20.9k
      мнения
  3. Продавам

    1. Автомобили

      САМО ЗА ЦЕЛИ АВТОМОБИЛИ

      819
      мнения
    2. Части

      РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ, АКСЕСОАРИ, ТУНИНГ, АУДИО

      4.6k
      мнения
  4. Купувам

    1. Автомобили

      САМО ЗА ЦЕЛИ АВТОМОБИЛИ

      531
      мнения
    2. Части

      РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ, АКСЕСОАРИ, ТУНИНГ, АУДИО

      3k
      мнения
  5. Други

    1. Тунинг, WRC, електрически и специални модели

      Форум за тунинг, драг и рали състезания, car audio

      5.3k
      мнения
    2. 2.6k
      мнения
    3. 5.1k
      мнения
    4. Срещи на клуба

      Дискусии относно всички предстоящи и минали срещи на клуба. Пътешествия, маршрути и дестинации.

      18k
      мнения
    5. 230
      мнения
  • Статистика на сайта

    24,318
    Регистрирани
    1,241
    Най-много тук
    Тодор66
    Последно регистриран
    Тодор66
    Регистрация
  • На линия са   0 потребителя, 0 Скрити, 14 госта (Виж списъка)

    • Все още няма регистрирани потребители в момента
  • Мнения

    • Ами може да погледнете как е при ASX. Вашата кола е Американски/ Канадски аналог на ASX.    Почти съм сигурен че системата 4х4 е реализирана със Халдекс както е в повечето съвременни паркетници. А и още нещо предполагам че избирача за режим е кръгъл както при Аутлендър, подобен е в Рено/Нисан/Дачия. 2WD/4WD/ 4WD lock. 2WD - предно предаване 4WD - Основно предно предаване като след регистриране на приплъзване на някое от предните колела се включва автоматично зацепва и задното предава е 4WD lock - Принудително включвате задното предаване - при повечето марки след 60 км/h се самоизключва.  Реално блокаж на дифенцияла нямате. 
    • https://m.olx.bg/d/ad/originalni-oem-predni-spirachni-diskove-za-mitsubishi-CID1243-ID9ueOf.html  
    • При моя модел превключването е ръчно. Само предно, 4х4, и 4х4 с блокаж. Така че, според мен функция ,,почти изцяло на предно'' не съществува.
    • Привет, Уикенда минавах през Петрохан и колата едва качи прохода - на места с газ до долу едва достигаше 40-50 км/ч. Често пътувам тази дестинация и преди колата вървеше доста по-леко. Това, което забелязах е, че сякаш не винаги сваляше на по-ниска предавка, дори и при по-рязко натискане на педала за газта. В случаите, когато успяваше да се форсира до 3000-3500 оборота, то нищо не се случваше с вървежа - т.е. само се форсира, но не се усеща да набира - все едно се форсира на празен ход. Проблемът не се долавя толкова осезаемо на равно, но е силно изразен по нагорнище. Мисля, че на студен двигател не се усеща, но когато колата загрее при по-продължително шофиране и опит за изпреварване, например, е много мудна дори и при лек наклон. Днес я тествах по бул. България (в София) в посока Бояна нагоре. Резултатът е същия, трудно набира (наясно съм, че не е лек автомобил  не очаквам супер динамика) и при кик-даун не винаги сваля предавка, а ако свали се форсира, но по никакъв начин това форсиране не се усеща във вървежа. Преди колата вървеше леко и по нагорнища. П.С. Нямам никакви светещи лампи по таблото. Някакви насоки и предположения?  
    • Мисля че дори на включен режим 4Х4 след 60 км/h автоматично минаваш на стандартен режим почти изцяло на предно.
  • Теми

×
×
  • Създаване...