Клуб Мицубиши България - Форум: 1G GSX? - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1G GSX? Оцени темата: -----

Публикувано 28 February 2020 - 17:40 (#1) Потребителя е офлайн   Gapple 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 28-February 20
  • Град:Sofia

Здравейте, оглеждам се в обявата на Филип от бри4ка за еклипс гсх. Някой ходил ли е да го гледа, че седи от поне година. Скъпичък е, но пък изглежда доста добре.
0

Публикувано 29 February 2020 - 11:04 (#2) Потребителя е офлайн   BikerBoyy 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 13-March 16
  • Кара:му се...
  • Интереси:много, пари - НЕ
  • Град:София/Варна

Еклипса на бричката е хубав, но не изглежда точно така, както на снимките. Преди около 2г. я беше ударил отпред, и преден десен калник е сменян с европейския (който е с отвор за мигач, а тази няма изводи). От същия удар каза, че е сменял и целия носач. Иначе като я гледах преди 2-3г., още преди да я пусне за продаване, много ми хареса и си заслужава, просто в България няма маниаци, които да и дадът 10к. Също така, само с една електроника Мега нали знаеш, че няма как да извадиш от този мотор 320кс, както е писал. Макс 30-40кс да е над заводското (195кс). Хубавото е, че всичко останало и е стоково. Ако имах излишни 10к, бих я взел на драго сърце. :icon_thumbup: :icon_dance:
Димитър Тенев

:mitsu-smiley:
0

Публикувано 29 February 2020 - 16:08 (#3) Потребителя е офлайн   Gapple 

• Потребител
  • Регистр: 28-February 20

Виж мнениетоBikerBoyy написа на 29 February 2020 - 11:04 :

Еклипса на бричката е хубав, но не изглежда точно така, както на снимките. Преди около 2г. я беше ударил отпред, и преден десен калник е сменян с европейския (който е с отвор за мигач, а тази няма изводи). От същия удар каза, че е сменял и целия носач. Иначе като я гледах преди 2-3г., още преди да я пусне за продаване, много ми хареса и си заслужава, просто в България няма маниаци, които да и дадът 10к. Също така, само с една електроника Мега нали знаеш, че няма как да извадиш от този мотор 320кс, както е писал. Макс 30-40кс да е над заводското (195кс). Хубавото е, че всичко останало и е стоково. Ако имах излишни 10к, бих я взел на драго сърце. :icon_thumbup: :icon_dance:

Само електрониката ли е сменял, наистина надали е 300к.с. ако е така. Иначе цялостното състояние ако е добро, не е зле цената, ако я даде за 9
0

Публикувано 10 March 2020 - 11:36 (#4) Потребителя е офлайн   snaip 

• Потребител
  • Регистр: 26-February 15
  • Град:София

И изпускателна система има.

Отиваш и гледаш, като преди това се запознаваш с общите болежки. Всичко е описано доста добре във форума.

Ако не ти хареса, има още 1 на обява.
Има и само 4х4 атмосферка.

Ако имаш някакви по конкретни въпроси за модела, с радост ще ти отговорим.
0

Публикувано 10 March 2020 - 14:06 (#5) Потребителя е офлайн   Reiknal 

• Потребител
  • Регистр: 25-February 20

Виж мнениетоsnaip написа на 10 March 2020 - 11:36 :

И изпускателна система има.

Отиваш и гледаш, като преди това се запознаваш с общите болежки. Всичко е описано доста добре във форума.

Ако не ти хареса, има още 1 на обява.
Има и само 4х4 атмосферка.

Ако имаш някакви по конкретни въпроси за модела, с радост ще ти отговорим.

Интересува ме главно, цената за която е обявена адекватна ли е. Струва ли си автомобила. Този удар който описаха, сериозен ли е бил.. не ме притесняват след това дребни забележки или парите за допълнителен тунинг. Колебая се между него или врх. Иначе съм чел доста по чуждите форуми. Интересува ме главно точно този екземпляр, понеже изглежда доста запазен на снимките.
0

Публикувано 10 March 2020 - 15:28 (#6) Потребителя е офлайн   snaip 

• Потребител
  • Регистр: 26-February 15
  • Град:София

Цената за нас винаги ще е висока.
Истината е че само феновете на този тип автомобил си я позволяват.

Но фактите са, че това са редки автомобили за този край на света. Още повече че не са били предлагани за Европа.

Освен за споменатия удар, каквото е описал Митака, друго не знаем. Не мисля че е бил много сериозен удар. Но без оглед не можем да твърдим нищо.
0

Публикувано 11 March 2020 - 10:50 (#7) Потребителя е офлайн   BikerBoyy 

• Потребител
  • Регистр: 13-March 16
  • Кара:му се...
  • Интереси:много, пари - НЕ
  • Град:София/Варна

Виж мнениетоReiknal написа на 10 March 2020 - 14:06 :

Интересува ме главно, цената за която е обявена адекватна ли е. Струва ли си автомобила. Този удар който описаха, сериозен ли е бил.. не ме притесняват след това дребни забележки или парите за допълнителен тунинг. Колебая се между него или врх. Иначе съм чел доста по чуждите форуми. Интересува ме главно точно този екземпляр, понеже изглежда доста запазен на снимките.

По думите на Филип, "удара" е бил качване на висок бордюр, което със сигурност не е фрапиращо. До колкото си спомням, аз я бях видял след това и калника беше съвсем леко крив. Явно той е решил направо да го смени, вместо да го изправя и китосва. Иначе ми беше казал, че при смяната на изпускателната система, с неръждаема такава, е преглеждал турбината и била като нова, без луфтове.
Та ако си решил, че ти харесва, колата според мен си заслужава, както бях писал и по-рано.
Димитър Тенев

:mitsu-smiley:
0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Въведете вашето потребителско име и парола

Sign in options