Клуб Мицубиши България - Форум: Няколко въпроса за Лансер - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Няколко въпроса за Лансер Оцени темата: -----

Публикувано 21 April 2019 - 20:18 (#1) Потребителя е офлайн   Daniel Defo 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 01-September 18
  • Град:Plovdiv

Здравейте Колеги,Моля ви да ми напишете мнение или коментар ,ако някой от вас сес сблъсквал с такъв проблем......
Имам Лансер 1,6 117 к.с бензин Спортбак,кажете ми нормално ли е когато забравя и потегля на ръчна спирачка да свети
само лампата а не свири зумера,дори по време на движение ако дръпна ръчната спирачка светва лампата и отново няма звук,
другото което ме притеснява е че сутрин има лек шум и като натисна съединителя шума спира,като покарам няколко километри
и се оправя,супер съм изненадан защото колата е само 13 хил.км,купил съм я чисто нова и е на 7 месеца,не вярвам да са оставили
скоростната кутия с малко масло или да е тръгнал лагера на съединителя,да отбележа че имам опит зад волана повече от 5 години,
не си държа на педала на съединителя.......
Ще съм благодарен за всякакво мнение по въпроса....
Благодаря ви предварително...
0

Публикувано 13 May 2019 - 14:48 (#2) Потребителя е офлайн   kesten 

• ЧЛЕН НА КЛУБА
  • Група: Член на клуба
  • Регистр: 30-September 10
  • Кара:Mitsubishi LANCER 2008
  • Град:София

Няма зумер за ръчна.PS. Ще ти задам няколко въпроса извън темата, но важни, ако искаш комуникацията да върви, а не този който иска да ти помогне, да се изнерви от стихоплетсвото ти. Надали си само с основно образование. Защо изреченията ти завършват с многоточие? Второто ти е пълен миш-маш. Първо е безкрайно, главни букви в нищото. Наложи ми се да го прочета няколко пъти, за да хвана смисъла. Мъка е! А си се кръстил на Даниел Дефо - известен писател.
0

Публикувано 05 March 2020 - 17:31 (#3) Потребителя е офлайн   Daniel Defo 

• Потребител
  • Регистр: 01-September 18
  • Град:Plovdiv

Това беше опит да се направиш на интересен за моя сметка ли,защо не вземеш да си наметнеш ямурлука и да обуеш цървулите и МАРШ на село,ако не можеш да разбереш какво съм написал,защо го четеш,и а най вече защо отговаряш,а за правописа възможно е да греша защото не съм писал на български от много години.P.S. не си блъскай главата да ми отговаряш,току виж някой бръмбар в нея е умрял.
0

Публикувано 06 March 2020 - 17:11 (#4) Потребителя е офлайн   kesten 

• ЧЛЕН НА КЛУБА
  • Група: Член на клуба
  • Регистр: 30-September 10
  • Кара:Mitsubishi LANCER 2008

Еее, 10 месеца очаквах този отговор! Даниел Дефо, но истинският, се е обърнал в гроба. Вероятно си първосигнален, защото можеше и да се постараеш, все пак мина доста време. Пропилял си го! В този сайт се пише на български! Вероятно можеш да се пробваш в аналогичен, но чужд сайт.
А иначе живея в село. Къде ще ме пратиш сега? Бог да прости бръмбарите! Амин! Отидоха при твоите.
PS Предположението, че си основно, бе комплимент.

Този пост е редактиран от kesten: 06 March 2020 - 17:22

0

Публикувано 09 March 2020 - 10:43 (#5) Потребителя е офлайн   Stanislav Konstantinov 

• Потребител
  • Регистр: 09-July 08
  • Кара:Lancer 1.8 DI-D / 150 hp / 4N13

Виж мнениетоDaniel Defo написа на 21 April 2019 - 20:18 :

Здравейте Колеги,
...…….. колата е само 13 хил.км,купил съм я чисто нова и е на 7 месеца.......
Ще съм благодарен за всякакво мнение по въпроса....
Благодаря ви предварително...

Това означава ли, че Лансера е гаранционен ? Ако да, бих отишъл при дилъра с този шум от съединителя. Иначе на мен ми звучи, като да може да е лагера на съединителя, но при нова кола, това не се случва.
0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Въведете вашето потребителско име и парола

Sign in options
  Още опции за Вход