Клуб Мицубиши България - Форум: Демонтаж на метанова уредба Спейс Рънър - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Демонтаж на метанова уредба Спейс Рънър Оцени темата: -----

Публикувано 01 November 2009 - 20:50 (#1) Потребителя е офлайн   Алекс_Ив 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 01-November 09
  • Град:Варна

Здравейте,

Обикалям от известно време по автокъщи и гледам обявите в интернет. Харесах си един Спейс Рънър в интернет, но понеже не е в моя град ще ходя в тази седмица да го видя на живо. Притеснява ме обаче, че автомобилът е с монтирана метанова уредба, а собственикът държи да си я вземе, преди продажбата. Не съм много в час с метановите уредби, затова въпросът ми е, има ли вероятност след демонтажа, да възникнат някакви проблеми? Чувал съм че закачането не е проста работа и предполагам същото за възстановяването й.

Ще съм благодарен, ако накой има наблюдения и сподели информация.
Поздрави!
0

Публикувано 01 November 2009 - 21:05 (#2) Потребителя е офлайн   todor 

• Потребител
  • Регистр: 20-October 05
  • Кара:2.6 quattro
  • Град:Бургас

Кажи му да си гледа работата на продавача... :icon_censored: За какво ти е кола с незнайни интервенции и евентуални проблеми..., а след демонтажа на такива уредби, били те газ или метан такива се появяват и то доста. А дупките кой ще ги запушва след това тоя като си свали уредбата...Според мен или я вземи с уредбата или търси друга кола.
За срещи на клуба в Пловдив, следете темата ТУК
Публикувано изображение
0

Публикувано 02 November 2009 - 22:02 (#3) Потребителя е офлайн   Алекс_Ив 

• Потребител
  • Регистр: 01-November 09
  • Град:Варна

Мерси за мнението, Тодор.

Все пак не съм се отказал да видя за какво става въпрос, пък ако не става, здраве да е:)

Поздрави!
0

Публикувано 02 November 2009 - 22:18 (#4) Потребителя е офлайн   Milen_z 

• ЧЛЕН НА КЛУБА
  • Група: Член на клуба
  • Регистр: 08-December 05
  • Кара:Carisma 2.5 V6
  • Интереси:Двигатели с директно впръскване......няма значение Мицубиши или Опел.
  • Град:Пловдив

Това което ще напиша си е лично мнение, но аз никога не бих си купил кола с монтирана метанова или газова уредба...... Това според мен предполага че колата е карна много и зверски.....За сведение само, миналата седмица гледах едно Рено Меган Сценик на 2 год. с заводска уредба......беше на 189 000км ....... :icon_blush: Само за две години.
0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Въведете вашето потребителско име и парола

Sign in options
  Още опции за Вход