Клуб Мицубиши България - Форум: Сервизни кампании - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Сервизни кампании колко безплатни са? Оцени темата: -----

Публикувано 03 September 2018 - 08:05 (#1) Потребителя е офлайн   Celeborn 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 13-December 06
  • Кара:Outlander 2.2 DI-D Instyle+ 2008
  • Град:София

През Юни месец, на път за морето в един страшен порой край Сливен рамото на чистачките се откачи и те се обърнаха, та добре че беше стечението на обстоятелствата (паркинг веднага в дясно, а дъждът намаля), та успях да изпреваря пороя без чистачки и да се добера до Бургас, където отремонтирахме по български с рапидка през ябълката на рамото и вече няколко месеца нямам ядове. Всичко беше клеясало и доста корозирало... Вчера обаче случайно видях, че има сервизна кампания точно за това - смяна на моторчето и смяна на рамото на чистачките поради корозия. Моята кола се класира според справка по VIN в украинския сайт на Мицубиши. Пуснал съм запитване до Балкан Стар, но още нямам отговор - питанката ми е дали наистина всичко е безплатно, защото това се натъртва навсякъде от Мицубиши, но аз да си попитам...
0

Публикувано 09 September 2018 - 07:45 (#2) Потребителя е офлайн   Dinko Georgiev 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 28-July 10
  • Кара:Mitsubushi Lancer 2,0 kombi 2004 и Mitsubishi Colt 4
  • Град:Sliven / Kotel

Виж мнениетоCeleborn написа на 03 September 2018 - 08:05 :

През Юни месец, на път за морето в един страшен порой край Сливен рамото на чистачките се откачи и те се обърнаха, та добре че беше стечението на обстоятелствата (паркинг веднага в дясно, а дъждът намаля), та успях да изпреваря пороя без чистачки и да се добера до Бургас, където отремонтирахме по български с рапидка през ябълката на рамото и вече няколко месеца нямам ядове. Всичко беше клеясало и доста корозирало... Вчера обаче случайно видях, че има сервизна кампания точно за това - смяна на моторчето и смяна на рамото на чистачките поради корозия. Моята кола се класира според справка по VIN в украинския сайт на Мицубиши. Пуснал съм запитване до Балкан Стар, но още нямам отговор - питанката ми е дали наистина всичко е безплатно, защото това се натъртва навсякъде от Мицубиши, но аз да си попитам...

Здравейте. Работя във фирмен сервиз и представителство на друга японска компания /Тойота/ и сервизните кампании обявени от производителя са абсолютно безплатни, поне при нас де. Моят съвет е да попиташ директно на място в сервиз. Хубав ден.
0

Публикувано 08 November 2018 - 21:06 (#3) Потребителя е офлайн   etcet 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 04-November 18
  • Град:София

@Celeborn, само за информация - вече има такава кампания и в Балкан Стар - София, имам писмо от тях за този ремонт. Ще постна отзиви след като отида.
0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Въведете вашето потребителско име и парола

Sign in options
  Още опции за Вход