Клуб Мицубиши България - Форум: Да гласуваме за Eclipse Cross - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3

Да гласуваме за Eclipse Cross Анкетата „Златен волан 2017 на AUTO BILD“ Оцени темата: -----

Публикувано 16 July 2018 - 15:24 (#41) Потребителя е офлайн   Kryndon 

• Потребители
  • Група: Потребител
  • Регистр: 30-August 13
  • Кара:Eagle Talon TSi AWD
  • Град:Бургас

Боже мили. По-добре да отида да гласувам за изборите отколкото за това нещо.

Най-първо, един автомобил трябва да ти грабва окото и да те стопля отвътре когато го погледнеш. Този Крос (даже няма да го наричам и Еклипс защото така бих оплюл името на истинския Еклипс) не се отличава със абсолютно нищо спрямо всички други модели на пазара; впрочем доста си прилича и е сходен към много други, и типичния средностатистически човек, който си търси нова кола, лесно би го объркал с другите модели.

Освен това така наречените crossover-и са най-голямата измишльотина след така наречените "купе"-та с 4 врати (визирам Беенве). Или си взимаш баш джип/SUV, или нормален градски автомобил тип седан или комби. Все още ги правят и тях.

Въобще като марка в днешно време Мицубиши почти не съществува. Сегашните модели се броят на пръсти и са изключително оскъдни. Не знам защо има все още хора живеещи със заблудата че :mitsu-smiley: е релевантно и интересно.

Нека да си караме истинските Мицута до периода 2000 и да им се наслаждаваме колкото можем; защото те са наистина автомобили с класа, дух, и замисъл зад тях.

Хубав ден ви желая :icon_blush:
0

Публикувано 16 July 2018 - 16:40 (#42) Потребителя е офлайн   Светльо Ангелов 

• Администратор
  • Група: Admin
  • Регистр: 30-August 04
  • Кара:2 Galant-а и Lancer X
  • Интереси:Mitsubishi
  • Град:София

Хубаво е човек да има мнение, но да се твърди, че Мицубиши почти не съществува, като марка и че Eclipse Cross не се отличава с нищо от другите модели на пазара е слабо казано несериозно.
Още повече някой, който е виждал модела само на картинка в интернет. Публикувано изображение
Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Публикувано 16 July 2018 - 21:34 (#43) Потребителя е офлайн   entwickler 

• Потребител
  • Регистр: 06-October 05

На всички, които се дразнят на модела препоръчвам да седнат и да покарат. Да сравнят и с другите в класа.
От 2005та слушах кал автоматичните скоростни кутии са гадни от хора, които не са карали никога. Слушах как пералня комбинирана със сушилня "не става". Ползвах и двете неща повече от 10 години с удоволствие. За да имаш мнение поне трябва да го базираш на личен опит - още по-добре на сериозни проучвания. Иначе както казах и в друга тема можеше да го кръстят по друг начин автомобила.
0

Публикувано 17 July 2018 - 04:50 (#44) Потребителя е офлайн   Светльо Ангелов 

• Администратор

Много е трудно да кръщаваш автомобила на каквото си име искаш.

От близо 15 години има запазени и патентовани имена не само в автомобилостроенето.

Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Публикувано 17 July 2018 - 08:32 (#45) Потребителя е офлайн   GMM 

• Потребител
  • Регистр: 12-February 07

1.5 мотора според мен е доста добре помислен.
Освен Direct Injection има добавен и Port Injection за да елиминира проблема с Carbon Buildup, от който страдат май-всички мотори с Direct Injection в по-голяма или по-малка степен.
VW например не слагат Direct and Port Injection на 1.0 и 1,5 TSI. Само на мотори 2.0 TSI и нагоре са добавили port injection от края на 2017.

Това е знак, че Mitsubishi са помислили много преди да пуснат двигатела на пазара, и са се опитали да създадат от самото начало безпроблемен автомобил.
Поне аз така си мисля.

Този пост е редактиран от GMM: 17 July 2018 - 09:00

0

Публикувано 30 January 2019 - 17:24 (#46) Потребителя е офлайн   Светльо Ангелов 

• Администратор

Mitsubishi Eclipse Cross стана SUV №1 в Германия за годината!

http://mitsubishibg.com/news/view/72

Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Публикувано 30 January 2019 - 22:42 (#47) Потребителя е офлайн   LiX 

• Потребители
  • Регистр: 07-January 08
  • Кара:'11 Evo X GSR

Кое е това немско списание, сложило в една категория Outlander PHEV и Jaguar i-Pace?? Аман от пишман класации!
Публикувано изображение
0

Публикувано 30 January 2019 - 22:55 (#48) Потребителя е офлайн   Светльо Ангелов 

• Администратор

Виж мнениетоLiX написа на 30 January 2019 - 22:42 :

Кое е това немско списание, сложило в една категория Outlander PHEV и Jaguar i-Pace?? Аман от пишман класации!

Mitsubishi Eclipse Cross вече има статут на Off Road Awards, ставайки „номер едно“ в Германия сред SUV според читателите на изданието Off Road.
Победителите бяха избрани в 13 категории от 170 кандидати.
Като цяло организаторите взеха предвид повече от 43 500 гласа.
Трябва да се отбележи, че 9,7% от анкетираните са гласували за Mitsubishi Eclipse Cross, на второ място – Audi A6 Allroad quattro (9,2%), а на трето – Volvo V90 Cross Country (8,7%).
Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Публикувано 31 January 2019 - 00:51 (#49) Потребителя е офлайн   GBD 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 31-January 19
  • Кара:Mitshubishi Eclipse Cross
  • Град:Sofia

Mitsubishi Eclipse Cross е уникална кола.Имам удоволствието да я притежавам и карам от 3 седмици и съм възхитен.Дизайнът,въпреки критиците, според мен е уникална комбинация между купе и SUV.Живея сега в Швеция и колата се представя отлично на студеното време и снега.Да не говорим колко е маневрена...особено след предишната ми кола/Пасат комби/.Отоплението на предното стъкло,волана и седалките става за секунди.И накрая ще добавя,че на пробно шофиране опитах Honda Executive последен модел и Mitshubishi-то ме спечели категорично-много по-пъргаво и маневрено!И е произведено в Япония за разлика от Хондата,която се сглобява в Англия.

Този пост е редактиран от GBD: 31 January 2019 - 00:52

0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

• (3 Страници)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3

Бърз Отговор

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни