Клуб Мицубиши България - Форум: Разлики между GS и GSX - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Разлики между GS и GSX Оцени темата: -----

Публикувано 21 October 2019 - 22:24 (#1) Потребителя е офлайн   N.EazyG 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 21-October 19
  • Град:Ловеч

Здравейте, бих искал да знам какви точно са разликите в каросерийте и окачването и цялата кола като цяло между GS (европейския варянт с 4Г63) и GSX. Обмислям да си купя eclipse 2g GS но понеже работата да се направи от атмосферно към турбо е твърде много и някои проблеми с мотора пак остават, мисля да сменя мотора и скоростната кутия с тези от Evo 3-9. И тук идва вторият въпрос, защото със скоростна кутия на ево, която е за AWD, се чудя дали ще може да се запази предното или задължително трябва да се модифицира колата за да се напасне с AWD. Има доста хора които са минали по този път но информацията е много разпръсната и в случаи неясна, ако някой може да ме упъти със линк с това за което търся или да сподели неговите знания ще съм много благодарен.
0

Публикувано 22 October 2019 - 11:10 (#2) Потребителя е офлайн   BikerBoyy 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 13-March 16
  • Кара:му се...
  • Интереси:много, пари - НЕ
  • Град:София/Варна

Разгледай тук: http://www.mitsubish...showtopic=39070

Също кутия и мотор стават само от Ево 1-3! От 4-9 са огледално разположени. Също така всички с GS-T търсят оборудвано магаре от гсх, така че намирането на части за конверсията е зор. Хубавото е, че на 2G всичко от гсх пасва на гс и гс-т bolt-on.

А най-общо, всички въпроси, които може някога да ти изникнат относно DSM са събрани в: dsmtuners.com

AWD кутия не става за предно, но спокойно можеш да ползваш кутия от GS-T. Запознай се предварително с разликите и спецификите на всеки един модел и тогава ще ти се изяснят доста неща. :icon_rock:

:mitsu-smiley:
Димитър Тенев

0

Публикувано 22 October 2019 - 18:24 (#3) Потребителя е офлайн   N.EazyG 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 21-October 19
  • Град:Ловеч

Благодаря за информацията.
Аз гледах един руснак как прави неговия суап и беше използвал американско магаре от GS защото техният а420 мотор също е огледално, но сега ми стана ясно. Единственият проблем са частите които са голямо главоболие да се намерят.
За други, които си мислят да минат по този път, хората сменят заден мост, окачване и диференцял както и резервоар от 4х4 галант (Легнум) защото е по лесно да се намерят в Европа. Това е до колкото разбрах другото е че трябва дълбок джоб :icon_rock: :drive:
0

Публикувано 23 October 2019 - 11:00 (#4) Потребителя е офлайн   BikerBoyy 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 13-March 16
  • Кара:му се...
  • Интереси:много, пари - НЕ
  • Град:София/Варна

Виж мнениетоN.EazyG написа на 22 October 2019 - 18:24 :

...Това е до колкото разбрах другото е че трябва дълбок джоб :icon_rock: :drive:

Това е най-добре, че си го разбрал... хахах
Тунинга на нашите мицута винаги бърка много дълбоко. :D :D :icon_crying:
Димитър Тенев

0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

2 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни