Клуб Мицубиши България - Форум: Смяна на фабрична ксенонова крушка за Лансър - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Смяна на фабрична ксенонова крушка за Лансър Оцени темата: -----

Публикувано 16 May 2019 - 13:38 (#1) Потребителя е офлайн   FireMaster 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 17-February 13
  • Кара:Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 DiD INSTYLE
  • Град:localhost

Привет на всички. Изгоря ми грушката на фара, който се намира пред шофьора. От както съм купил колата си е с фабричните ксенонови крушки. Отворих книжката да видя как се сменя и по документация е показано как се сменя на халогена крушка. За газоразрядните пише да се посети сервиз на Mitsubishi Motors. Обадих се в Балканстар, от където е закупена колата и ми обявиха цена от 400лв. с включен труд - типично за оторизираните сервизи. Искам да попитам дали някой е сменял тази крушка или сервиз, който е изпитан и не слагат китайски крушки. Не успях и да развия капачата, където е поставена самата крушка - не съм и напъвал кой знае колко за да не направя още щети.

Модела на колата е Mitsubishi Lancer sportback 2009 2000DID

Поздрави,
0

Публикувано 21 May 2019 - 10:00 (#2) Потребителя е офлайн   FireMaster 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 17-February 13
  • Кара:Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 DiD INSTYLE
  • Град:localhost

Привет на всички. Тъй като никой не успя да помогне, връщам обратна информация как се оправих. Мои приятели ми препоръчаха един сайт, който продава ксенонови крушки. Момчетата си имат и сервиз. Свалиха ми оригиналната изгоряла крушка и ми сложиха абсолютно същата. С очите се уверих че модела и продуктовия номер са 1:1 еднакви. Крушката е Осрам и си имаше холограмен стикер на кутията. Цената е 79лв., на фона на цената за същата крушка от Балканстар 376лв. В този сервиз, момчетата взеха 5лв. за труд, а в Балканстар искаха 24лв.
Дали е случайност или "рязане на главата от кръста", кръглата сума поискана от Балканстар точно 400лв. оставям на Вас.

Не съм чел правилата на форума за споменаване на сайтове и сервизи, за това не го правя в този пост, но мога да ги изпратя на всеки, който се интересува.
Препоръчвам ги - бяха супер адекватни и експедитивни.

Поздрави!

Този пост е редактиран от FireMaster: 21 May 2019 - 10:01

0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Въведете вашето потребителско име и парола

Sign in options