Клуб Мицубиши България - Форум: Смяна на акумулатор - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Смяна на акумулатор Оцени темата: -----

Публикувано 11 February 2019 - 13:38 (#1) Потребителя е офлайн   Гайдаров 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 01-November 18
  • Кара:Аутлендър 2,2 DI D 156 к.с .2008г
  • Град:Девин

Колеги , интересува ме дали и при другите Аутлендъри след сваляне на акум. или ако е изтощен и не пали, след поставяне (съответно зареждане) компа записва грешки и влиза в авар. режим?Трябва ли да се изчаква няколко минути след поставянето, преди да се пали?На някои коли наистина се изчаква, после се пали.
0

Публикувано 11 February 2019 - 15:55 (#2) Потребителя е офлайн   Даниел Цветков 

• Потребител
  • Регистр: 11-May 18
  • Кара:Citroen C Crosser 2.2 hdi 2008г160к.с.
  • Град:Русе

Няма такива работи,нямало БСИ.
При наливането на добавката за ск.кутия ,майстора си го откачи и закачи като на Жигулка.
Няма нищо после.
0

Публикувано 11 February 2019 - 18:26 (#3) Потребителя е офлайн   Гайдаров 

• Потребител
  • Регистр: 01-November 18
  • Кара:Аутлендър 2,2 DI D 156 к.с .2008г
  • Град:Девин

Въпроса е след като го закачи, ти веднага ли запали или минаха поне 5 мин.При мен , понеже запалих веднага, светна чека.Не че знам , ако изчакам ,дали няма пак да светне :icon_angel:Не разбрах , защо е трябвало да се откача, за да се налее добавката?

Този пост е редактиран от Гайдаров: 11 February 2019 - 18:27

0

Публикувано 11 February 2019 - 18:46 (#4) Потребителя е офлайн   Даниел Цветков 

• Потребител

Сваляхме акумулатора за да налее добавката през пробката на кутията и понеже като взех колата сменихме маслото на кутията за да не прелее като отвори пробката колата беше на повисоко с предницата.Това защото му бяха затиети и трите подемника.
Та после като закачихме батерията я запалих,но не веднага щото се ланкахме и чек не ми е светвал.Майстора ми каза,че нямали БСИ и нямало защо да се чака да заспи колата преди откачане и после пак.
0

Публикувано 11 February 2019 - 18:51 (#5) Потребителя е офлайн   Даниел Цветков 

• Потребител

Като се замисля 4007та беше първа с наливането и я запалих веднага защото ходих да взема Ситроена,но чек не е светвал.
0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Въведете вашето потребителско име и парола

Sign in options
  Още опции за Вход