Клуб Мицубиши България - Форум: Обучение на предно ляво стъкло! - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Обучение на предно ляво стъкло! Оцени темата: -----

Публикувано 30 October 2018 - 19:33 (#1) Потребителя е офлайн   Nikolay Ivanov Ivanov 

• Потребител
  • Група: Потребител
  • Регистр: 09-March 17
  • Град:Стамболийски

Здравейте колеги, предно ляво стъкло на Грандиса ми се вдига на няколко пъти т.е. трябва да натисна бутона 3-4 пъти за да се вдигне до горе. За спускането е същото. Това е и за двете степени на ключа. При другите стъкла няма този проблем т.е. ако натисна бутона или го издърпан до край стъклата се вдигат и спуска без прекъсване. Как се решава този проблем? Четох за обучение при Аутлендър но тук не се получи като го тествах. При Грандиса дали е различно? Това решава ли се с обучение или има някакъв проблем?

Благодаря!
0

Публикувано 31 October 2018 - 12:07 (#2) Потребителя е офлайн   Federal 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 30-April 17
  • Град:Стара Загора

Натискаш два пъти много бързо кочето и режима на вдигане и слизане на стъклото се сменя.
0

Публикувано 01 November 2018 - 08:17 (#3) Потребителя е офлайн   Nikolay Ivanov Ivanov 

• Потребител

Виж мнениетоFederal написа на 31 October 2018 - 12:07 :

Натискаш два пъти много бързо кочето и режима на вдигане и слизане на стъклото се сменя.

Здрасти Колега, благодаря за отговора. Малко повече насоки, опитах и по твоя начин и не се получава. Как точно се случва, колата на контакт, вратата отворена или затворена, кое копче натискам бързо и т.н.

Благодаря Ти!
0

Публикувано 02 November 2018 - 14:45 (#4) Потребителя е офлайн   Federal 

• Потребител
  • Регистр: 30-April 17
  • Град:Стара Загора

Задължително на контакт. Натискам копчето за вдигане на стъклото и когато режима не ми хареса(защото той може да се промени, както казах, чрез фаст натискане без да искаш)просто го натискам два пъти много бързо(цък-цък) и веднага тогава на третия път натискам продължително да видя резултата! На всички коли, които съм имал, така се променя режима на стъклото.
0

Публикувано 08 November 2018 - 20:53 (#5) Потребителя е офлайн   Недко Иванов 

• Потребител
  • Регистр: 14-January 18
  • Кара:Grandis 2.4 165, Civic 1.4 90, Suzuki SV1000 120
  • Град:Севлиево

Здравейте колеги, не съм пробвал на Грандиса, но на предишната ми кола (опел) тези режими се сменяха след задържане на бутона при което се чуваше някакво реленце и така. Може да се опита и този вариант. Успех!
0

Публикувано 12 November 2018 - 13:03 (#6) Потребителя е офлайн   Nikolay Ivanov Ivanov 

• Потребител

Благодаря за съветите на всички. При мен нещата не се получават, каквото и да пробвам.

Други насоки?

Благодаря!
0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Въведете вашето потребителско име и парола

Sign in options