Клуб Мицубиши България - Форум: Център за гуми "Радиал" - Пловдив - Клуб Мицубиши България - Форум

Към съдържанието

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

Център за гуми "Радиал" - Пловдив Малко съм разочарован Оцени темата: -----

Публикувано 04 декември 2007 - 18:22 (#1) Потребителя е офлайн   todormitew 

• ЧЛЕН НА КЛУБА
  • Група: Член на клуба
  • Регистр: 28-май 07
  • Кара:учебни - Carisma GDI и Mercedes Actros
  • Град:Пловдив

Здравейте, колеги,
Днес ходих до ''Радиал" Пловдив за да не се лутам по разни гумаджийници, а и да се възползвам от превилегията като член на :mitsu-smiley: клуб да ползвам 10% отстъпка, но за съжаление не останах изобщо доволен. Та каква е историята
1. Посрещна ме абсолютно некомпетентен младеж за когото нямаше почти никаква разлика между гуми Дебица, Тойо и Файерстоун. Добре, че сам се насочих какво искам, че иначе какво щеше да ми предложи незнам :dntknw: След като го попитах дали ще ми ги монтират ме изпрати до сервиза да проверя всъщност кога ще стане и след като се върнах при него (2 минути) той вече беше забравил за какво сме си говорили.
2. В сервиза 4-ма човека се въртяха около един бус и имитираха, че имат страшно много работа, та чак отказаха да ми залепят друга една гума (в случая резервната ми), която им занесох (предполагам, че са на заплата).
3. Гореспоменатият младеж изгледа с недоумение клубната ми карта и каза "от тук не мога да разбера в коя фирма работите".......... Шефа им (след като го извикаха) също се почуди, каза, че не си спомня да е обещавал 10% отстъпка, но каза, че щом аз като знам, че имам значи ще ми даде (един вид аз "горканчо" специално съм отишъл до другия край на града да се моля за 10% отстъпка), макар, че младежа (явно само това беше научил) ми каза, че за 4 гуми правят 10% отстъпка.
4. В крайна сметка, което абсолютно ме учуди, но не исках вече да се занимавам с тези гламари беше, че монтажа е безплатен, но аз трябва да си платя оловото за баланса - по 80 ст. бройката

Не съм за някакви си 20-30 лв. яд ме е за отношението на тези "бедни душици", с кеф да не ходиш повече при тях :icon_censored:

П.П. Аз се чудя защо никой във форума не е писал за тях.
Less work, more Life

моят уеб сайт

Posted Image
0

Публикувано 04 декември 2007 - 23:02 (#2) Потребителя е офлайн   Milen_z 

• ЧЛЕН НА КЛУБА
  • Група: Член на клуба
  • Регистр: 08-декември 05
  • Кара:Carisma 1.8 GDI
  • Интереси:Двигатели с директно впръскване......няма значение Мицубиши или Опел.
  • Град:Пловдив

Навсякъде от където съм взимал нови гуми, монтажа ми е бил безплатен, нито оловото съм плащал. Абе лудница е в този град, 60% от хората незнаят какво да правят и живеят ден да мине, друг да доиде. Ще се махам, ама незнам каде да ида. :icon_dance:
0

Публикувано 04 декември 2007 - 23:07 (#3) Потребителя е офлайн   BAlexandrov 

• Потребител
  • Група: Потребители
  • Регистр: 27-февруари 05
  • Кара:Subaru Outback 2.5 AT '98
  • Град:София

Има подобни мнения и за друг техни центрове...
Явно зависи от конкретното място и няма особена централизация.
0

Публикувано 05 декември 2007 - 12:35 (#4) Потребителя е офлайн   rosko 

• Потребител
  • Регистр: 05-юли 07
  • Кара:Спейс Ранър 4g93
  • Град:София/Сливен

Виж мнениетоMilen_z написа на 04.12.2007 - 22:02 :

Навсякъде от където съм взимал нови гуми, монтажа ми е бил безплатен, нито оловото съм плащал. Абе лудница е в този град, 60% от хората незнаят какво да правят и живеят ден да мине, друг да доиде. Ще се махам, ама незнам каде да ида. :icon_dance:

ооооооооооооооооох... навсякъде е такава! А навън - не искам.... Не знам... Вече не знам...
"Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите"

Оноре Дьо Балзак
0

Публикувано 05 декември 2007 - 13:47 (#5) Потребителя е офлайн   Никито 

• Потребител
  • Регистр: 24-септември 07

Аз в Радиал съм ходил само веднъж.Не ме изкефиха-дръпнати и доста некомпетентни.До колкото знам в цялата им верига има голямо текучество на работници и от там май идва тоя момент.То не,че при другите голями не е така....особено около сезоните на "голямата смяна на гуми",но в Дианата(примерно) има едни мацета дето поне плакнат окото :icon_rock: .
Публикувано изображение
0

Публикувано 06 декември 2007 - 12:00 (#6) Потребителя е офлайн   peres 

• Потребител
  • Регистр: 22-март 07
  • Кара:все още не е Mitsubishi

В повечето центрове за гуми (в софия) , в които съм ходил през годините, като вземаш гуми, безплатен ти е монтажа и баланса (като работа), но тежестите се плащат отделно - все пак джантите може да са във всякакво състояние.

А за Радиал - аз също не съм много доволен от тях . По - конкретно комплекса под моста Чавдар в София. След като ми вакумираха гумите за джантите (с азот съм) се оказа , че им е празна бутилката ... смяната с нова бутилка отне повече от 20 минути (вкл. кафе и 2 цигари почивка за пича) а гумите си ми стояха сплескани на звезда. На молбата ми да побързат , за да не наранят гумите, отговора беше "нищо им няма - то ако им ставаше нещо от огъването, нямаше да слагаме азот ..." Не разбирам наистина от гуми, но никак не ми беше приятно да ги гледам смачкани толкова време - надявам се да нямам поражения ... В слуая неприятно впечатление ми направи , липсата на организация - едва ли бях първия за този ден с азот, и при положение , че бутилката не пусна и грам азот на моите гуми, значи е била свършила още при предишна кола, а не е имало кой да я смени ... или просто друг гумаджия е поел моята кола ... просто доста нехайно поведение, но като се има предвид , че е в кампания за смяна на гуми, никой не ти обръща внимание.

В същия център миналата зима (2006) отказаха да ми залепят спукана гума, точно защото са в "кампания". Проста сметка: от 4 смени на гуми вземат 30 - 40 лева с 15 минути работа, а залепването ще е пак толкова или дори повече време, но пряко сили за 5-8 лева с монтажа и баланса - тъпо ... стискаш палци да не спукаш гума в "кампания" ;-)
0

Препоръчваме ви:

Сподели темата:

Страници 1 от 1
  • Не можете да публикувате нова тема
  • Не можете да пишете в тази тема

1 Потребител(и) четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Въведете вашето потребителско име и парола

Sign in options
  Още опции за Вход